0 212 885 88 18
info@karanfilbakimmerkezi.com.tr

Kurucunun Mesajı

Özel Karanfil Bakım Merkezi yönetimi ilke ve prensiplerimizin başında, ruhsal sağlık problemi yaşayan bir bireyin, en kısa süre içinde, güvenilir bilimsel yöntemlerle ve başarılı uzman klinik psikologlarımızla, ruhsal sağlık sorunlarına çözüm bulup, tekrardan sağlıklı bir yaşama kavuşturmak gelmektedir.

Ruhsal sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak her bireyin en temel hakkıdır. Kabul ettiğimiz her bir bireye, din, dil, ırk cinsiyet ve sınıf farkı gözetmeksizin, psikolojik etik ilkeler ışığında, hasta haklarının bilincinde, uzman psikolog kadroları, deneyimli sağlık personelleri ve ileri teknolojik imkanlarla, üstün kalite standartlarında bir hizmet sunmaktayız.

Kalite standartlarımızı yükseltmek adına, sürekli olarak hasta memnuniyet verilerini titizlikle incelenmekteyiz. Sizlerden gelen öneri ve şikâyetleri değerlendirerek hizmet standartlarımızı günden güne mükemmelleştirme yolunda ilerlemekteyiz.

Tesisimiz uluslararası kalite standartları esas alınarak 72 yatak kapasitesiyle bu işe özel olarak yapılmış ilk  ve tek binadır.Merkez binamız bu işe özel tasarlandığı için hasta takibimizi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız.

Psikoloji alanındaki bilimsel tüm gelişmelere önem vermekteyiz. Bu sebeple hizmet kalitemizi yükseltmek adına yaptığımız tüm çalışmalar sizlere en iyi hizmeti vermek adına bizim için bir motivasyon oluşturmaktadır.

Yakın zamanda,kendi kendinize yardım etmeniz prensibiyle hazırladığımız Terapist Sizsiniz isimli kitabımızın çalışmalarını tamamlayarak tüm seçkin kitapçılarda olacağının müjdesini de sizlerle paylaşmak isterim.

Attığımız her adımda ülkemize ve sizlere karşı duyduğumuz sorumluluklarımızı unutmadık ve bu bilinçle kendimizi günden güne geliştiriyoruz. Sizlerin fikir, öneri ve desteklerini bekliyoruz.

Son olarak, ülkemiz ve insanlık adına gecesiyle gündüzüyle 7/24 hizmet veren sağlık çalışanlarımıza yönelik şiddeti kınıyor, tüm bilimin ışığını sizlere yansıtan sağlık çalışanlarına şiddeti hoş görmeyiniz, kabul etmeyiniz ve karşı çıkınız. Her şeyi ile kendilerini sizlerin ve yakınlarınızın sağlığını korumaya adamış sağlık çalışanlarımıza çok geç olmadan sahip çıkınız. Sağlıkta şiddeti kınayınız, engelleyiniz, izin vermeyiniz. Merkez olarak toplumun güçlü ahlaki değerlerine, sağduyusuna inancımızı sürdürürken, sağlık çalışanlarına uygulanan şiddet eylemlerini kınıyor ve sağlıkta şiddeti durdurmak için gerekli düzenlemelerin bir an önce yapılmasını istiyoruz.

Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.

Whatsapp