0 212 885 88 18
info@karanfilbakimmerkezi.com.tr

HİZMETLERİMİZ

19  yaş üzeri ruhsal engelli olup; ŞİZOFRENİ, BİPOLAR BOZUKLUKLAR, PSİKOZ tedavi takibi zorunlu ruhsal hastalığı olan bireylere hizmet vermekteyiz.

Hastalarımızı hastalık ve cinsiyetlerine göre farklı katlarda, uzman değerlendirmesiyle kişisel özelliklerine göre de farklı odalara yerleştirerek sıcak bir ev anlayışıyla 7gün 24 saat bakım hizmeti vermekteyiz .

  • Psiko- sosyal destek hizmetleri
  • Hastane sonrası hasta bakım hizmetleri
  • Kısa süreli hasta bakım hizmetleri

Özel bakım merkezimiz İstanbul’un en güzel sahil bölgelerinden biri olan Kumburgaz ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul’un kalabalığından uzak olup  doğası ve havasıyla insan ruhunu dinlendirici özelliğe sahiptir. Merkezimiz şehir merkezine yakın olmasıyla ulaşılabilir konumu ile harikadır.

Özel bakım merkezimiz  İstanbul’un en güzel sahil bölgelerinden biri olan, doğası ve havasıyla insan ruhunu dinlendiren Kumburgaz ilçesinde bulunmaktadır. Şehir merkezine yakınlığı ile  kolay ulaşılabilir olan  merkezimiz, deniz manzaralı odaları ile engellilerimize dünya standartlarında( beş yıldızlı otel standartlarında) kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Özel Karanfil Bakım Merkezimizi odalarımız min 30.. metrekare büyüklüğünde olup her  blokta banyo , tuvalet ve oturma odası,yangın detektörü, merkezi ısıtma ve soğutma  bulunmaktadır.

Özel karanfil merkezi; Engellilerimizin fiziksel gelişimini desteklemek için spor salonu, araştırma ve merak duygularını pekiştirmek için kütüphane, sosyal ve kültürel gelişimlerini desteklemek için sineme ve tiyatro salonu, el becerilerini geliştirmek ve resim yeteneklerini keşfedebilmeleri için hobi atölyesi, sosyalleşmeleri için  Tv salonları,  üretim ve sebze yetiştirmek için hobi bahçesi  olmak üzere  farklı engel gruplarına göre  çok amaçlı salonlarıyla kaliteli bir yaşam sunmaktadır.

 

Hastalarımızın güvenliği için dört tarafı duvar ve dekoratif çit ile çevrili bahçemizde, basketbol sahamız ve dış mekan spor aletlerimiz mevcuttur.

Özel Karanfil Bakım merkezinde engellilerimizin  keyifli vakit geçirebilmeleri için terasımız ve bahçelerimiz mevcuttur. Tüm öğünlerimiz modern donanımlı mutfağımızda, deneyimli aşçılarımız tarafından bünyemizde yapılmaktadır.

 

Yuvam İstanbul Özel Bakım Merkezi’nde tam donanımlı çamaşırhane ve terzihane bulunmaktadır. Merkezimizde hastalarımızın güvenliği için ortak kullanım alanları ve bahçemiz kapalı devre kamera sistemiyle 24 saat izlenmekte ve kayıt edilmektedir.

Whatsapp